Zobacz mapy

realizowanego projektu

Pobierz aplikację

mobilną na swój telefon

Atrakcje

przyrodnicze i zabytki

Kalendarz imprez

w naszej gminie

Szlaki turystyczne

zobacz szlaki

Gdzie zjeść i spać?

Informator turystyczny

Obiekty

sportowe, rekreacyjne, dla dzieci

Polecane strony

przydatne linki

"Widok na Zielonki- digitalizacja tras turystycznych w gminie  Zielonki"


Dzięki zaangażowaniu i współpracy Grupy Ekospołeczni  oraz Stowarzyszenia Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej Zachariasz realizowany jest obecnie projekt  pn „Widok na Zielonki – digitalizacja rowerowych tras turystycznych w gminie Zielonki” . Został on wyłoniony w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2021 r. pn. „Małopolska Gościnna – I edycja” Priorytet 1: Tworzenie, rozwój, aktywizacja i promocja produktów turystycznych i oferty turystycznej regionu. 

Przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego  zdigitalizowano  trasy  wyznaczone i opisane w Przewodniku rowerowym po gminie Zielonki. 
Wirtualne trasy rowerowe, które oddajemy do Państwa dyspozycji to interaktywne prezentacje, w których znajdziecie Państwo materiały wideo, z tras pokazanych w obu kierunkach z profilami wysokościowymi, mapami, widokiem 3D wraz z wizualizacją stopnia nachylenia podjazdów i zjazdów, a także zestawienia parametrów tras czy też informacje o  czekających atrakcjach i istotnych punktach (np. parkingi, zabytki, miejsca odpoczynku, place zabaw) dostępnych na trasie.  

A zatem  serdecznie zapraszamy na wirtualne eskapady po szlakach rowerowych naszej gminy. Wierzymy, że te materiały multimedialne pomogą Państwu ocenić atrakcyjność, poziom trudności naszych tras a przede wszystkim zachęcą do niezapomnianych wypraw w teren.

Zdigitalizowane trasy gminy Zielonki  dostępne są tutaj


Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej ZACHARIASZ w ramach realizacji działania „Widok na Zielonki – digitalizacja rowerowych tras turystycznych w gminie Zielonki” realizowanego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w 2021 r. pn. „Małopolska Gościnna – I edycja” Priorytet 1: Tworzenie, rozwój, aktywizacja i promocja produktów turystycznych i oferty turystycznej regionu.